تیغه ماله موتوری ( ماله پروانه ای )

تیغه ماله موتوری ( ماله پروانه ای ) ابزاری است که بر روی ماله موتوری قرار گرفته است و با اتصال به سینی ماله سبب چرخش سینی شده و برای صاف کردن بتن استفاده می شود. همچنین برای اینکه بتن کاملا صاف و صیقلی شود (Finishing) سینی را از زیر ماله بیرون آورده و فرآیند صاف کردن را با 4 تیغه ای که روی ماله نصب است، ادامه می دهیم. ماله را بر روی بتن گذاشته و با کمک اهرم تنظیم تیغه، زاویه آن را تقریبا 15 درجه قرار می دهیم و فرآیند پایانی صاف کردن بتن را انجام می دهیم.

تیغه ماله موتوری معمولا در سایزهای 120، 90، 75 و 60 سانت تولید می شود. جنس اکثر تیغه ها از آلیاژ Ck 75 می باشد که براساس استاندارد Din آلمان دارای 0/75 درصد کربن است. البته گاهی دیده شده که از ورق های 0/45 درصد کربن ( Ck 45) نیز استفاده می شود که این محصولات طول عمر کمتری دارند و زودتر خراب می شوند.

تیغه ماله موتوری

تیغه ماله موتوری خلیج فارس

تیغه ماله موتوری ( ماله پروانه ای ) خلیج فارس ساخت شرکت موتور زرد می باشد.

جنس این تیغه ها از آلیاژ Ck 75 می باشد (براساس استاندارد Din آلمان) و از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردارند.

تیغه های خلیج فارس برای ماله های 120، 90 و 75 سانت ساخته شده و ضخامت آنها 1/5 و 2 و 2/5 میلیمتر می باشد.

تیغه ماله خلیج فارس

مزیت های استفاده از تیغه ماله موتوری خلیج فارس چیست؟

گزارش آزمون تیغه ماله خلیج فارس

برای اطمینان مشتری های عزیزمان، تیغه ماله موتوری ( ماله پروانه ای ) خلیج فارس ساخت شرکت موتور زرد را برای انجام تست، به یکی از بهترین آزمایشگاه های متالوژی ایران فرستادیم تا به مشتریان خود نشان دهیم که کار تولید شده ما در ایران از بهترین کیفیت و با بالاترین استانداردهای بین المللی، تهیه و تولید شده است.

جنس تیغه های ماله موتوری خلیج فارس، با بالاترین درصد کربن یعنی CK75 بوده و دارای کلیه استانداردهای شماره 1.1248 متعلق به DIN آلمان می باشد.

موتور زرد کیفیت تیغه ماله موتوری خلیج فارس را به صورت 100 درصد تضمین می کند. این کیفیت تولید باعث شده است که مقاومت و طول تیغه ماله موتوری خلیج فارس، بسیار بالا باشد.

گزارش آزمون تیغه ماله خلیج فارس

فرصت استثنایی مشاوره رایگان

شما در فرم مشاوره رایگان می توانید شماره تماس خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در کمتر از یک روز کاری با شما تماس خواهند گرفت و  جهت مشاوره و ارائه اطلاعات کامل هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد.

تلفن تماس: 33998085-021

درخواست مشاوره رایگان

تیغه ماله موتوری وست برزیل

این تیغه ماله موتوری ( ماله پروانه ای ) محصول کارخانه وست برزیل می باشد.

تیغه ماله وست برزیل

تیغه ماله موتوری هیساکی

این تیغه ماله موتوری تنها تیغه ماله ی پروانه ای پشت دار است.

تیغه کاتر هیساکی

استفاده از فرصت مشاوره رایگان

شما در فرم مشاوره رایگان می توانید شماره تماس خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در کمتر از یک روز کاری با شما تماس خواهند گرفت و  جهت مشاوره و ارائه اطلاعات کامل هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد.

درخواست مشاوره رایگان

تلفن تماس

021-33923969