کاتر آسفالت بر

دستگاه کاتر آسفالت بر (دستگاه برش آسفالت و برش بتن) دستگاهی است که برای برش آسفالت، بتن، موزاییک و سرامیک از آن استفاده می‌شود. شرکت‌های مخابرات، آب و فاضلاب، گاز و برق برای برش مسیر لوله گذاری از دستگاه آسفالت بر استفاده می کنند. در قدیم از دستگاه پیکور برای برش آسفالت بتون استفاده می‌شد. چون این دستگاه صدای زیادی داشت و هم باعث تخریب آسفالت کناری می شد کنار گذاشته شد و دستگاه آسفالت بر طراحی گردید، که هم سرعت کار را بیشتر می کند و هم کار با کیفیت تر و تمیز تری ارائه می دهد.

کاتر آسفالت بر خلیج فارس

انواع کاتر آسفالت بر

براساس سوخت مصرفی

کاتر آسفالت بر، بر اساس نوع سوخت مصرفی به سه دسته زیر تقسیم می شود:

کاتر بنزینی

کاتر دیزلی (گازوئیلی)

کاتر برقی

رایج‌ترین، پرفروش‌ترین و پرکاربردترین آسفالت بر  در ایران آسفالت بر بنزینی است. بعد از آن کاترهای دیزلی و در آخر کاترهای برقی.

به خاطر راحت تر بودن حمل و نقل و اینکه ممکن است سر پروژه دسترسی به برق نداشته باشیم از کاتر های بنزینی استفاده می شود. همچنین آسفالت بر بنزینی به راحتی روشن شده و کار کردن با آن ساده است. دلیل استفاده کم از کاتر های برقی این است که علاوه بر دسترسی سخت به برق  بر سر پروژه اگر بر روی تیغه آب ریخته شود ممکن است خطرات برق گرفتگی را به همراه داشته باشد.

براساس برند و قدرت موتور

در گذشته آسفالت بر بنزینی با موتورهای ۱۱ اسب بخار و ۱۳ اسب بخار با موتور هوندا ژاپن و بعد هوندای تایلند در ایران مونتاژ می شد. در حال حاضر موتورهایی که استفاده می شود که کپی هونداست  ولی قدرت آن به دلیل افزایش حجم سیلندرش افزایش یافته است و قدرت آنها به ۱۵ اسب بخار تا ۱۸ اسب بخار رسیده است. چون نوع سوخت بنزین است به راحتی دستگاه به روشن می‌شود و کار کردن  با آن و سرویس آن نیز ساده است.

برند موتورهایی که در کاتر معمولاً استفاده می‌شوند عبارتند از:

هوندای چین با نام اورجینال که به آمریکا و اروپا صادر می شود.

برند راتو از موتورهای با کیفیت است.

موتور ای تی کیو (ETQ) که جزء برندهای معروف است و جواب خود را پس داده است.

بعد از آن برند لانسین است.

این ها برندهایی هستند که کیفیت بالایی داشته و خدمات پس از فروش مناسبی دارند. کپی‌های این موتورها هم در بازار موجود است که کیفیت درجه دوم و درجه سوم دارند و قیمت ارزان تری دارند، ولی با توجه به کیفیت پایین و مشکلات در زمینه خرابی و تعمیرات، توصیه نمی گردند.

براساس برند شاسی

شاسی های کاتر موجود در بازار به چند دسته تقسیم می شوند: شاسی های ایرانی، چینی، سنگاپور و ایتالیا.

از محبوب ترین شاسی ها در ایران شاسی های ایرانی است که دلیل آن خدمات پس از فروش مناسب و راحتی تهیه قطعات یدکی مورد نیاز آن است. شاسی های چین یا سنگاپور به علت موجود نبودن قطعات یدکی اگر با هرگونه مشکل مواجه شوند دیگر قابل استفاده نیست.  برندهای ایرانی موجود در بازار عبارتند از پوشش کاران، ایران کار، تهران کار و شاسی خلیج فارس که تولید موتور زرد است.

رنگ شاسی کاتر آسفالت بر خلیج فارس برخلاف رنگ مرسوم زرد، به  رنگ آبی است تا این کالای ایرانی متمایز از سایر محصولات باشد. بر اساس بررسی های دقیق و همچنین نظرات سازنده مصرف‌کنندگان این دستگاه، تغییرات زیادی جهت بالا بردن عملکرد و کیفیت و سهولت استفاده از این دستگاه صورت گرفته است.

کاتر آسفالت بر خلیج فارس

تیغه ماله خلیج فارس

شاسی کاتر  خلیج فارس  تولید موتور زرد است.

بر اساس بررسی های دقیق و همچنین نظرات سازنده مصرف‌کنندگان این دستگاه تغییرات زیادی جهت بالا بردن عملکرد و کیفیت و سهولت استفاده از این دستگاه صورت گرفته است.

دیدن جزئیات کاتر آسفالت بر خلیج فارس
کاتر آسفالت بر خلیج فارس

کاتر آسفالت بر تهران کاتر

کاتر آسفالت بر تهران کاتر از شاسی های پرفروش و اقتصادی در بازار ایران است. این شاسی قابلیت استفاده تیغه تا قطر 45 سانت را داشته و امکان برش تا عمق 15 سانتیمتر را فراهم می کند.

دیدن جزئیات کاتر آسفالت بر تهران کاتر
کاتر آسفالت بر تهران کاتر

فرصت استثنایی مشاوره رایگان

شما در فرم مشاوره رایگان می توانید شماره تماس خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در کمتر از یک روز کاری با شما تماس خواهند گرفت و  جهت مشاوره و ارائه اطلاعات کامل هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد.

تلفن تماس: 33998085-021

درخواست مشاوره رایگان

لوازم یدکی کاتر آسفالت بر

تیغه آسفالت بر  (برش آسفالت)

تیغه کاتر آسفالت بر استیلا چین
دیدن محصولات تیغه آسفالت بر ( برش آسفالت )

تیغه بتن بر ( برش بتن )

تیغه کاتر آسفالت بر امپرور
دیدن محصولات تیغه بتن بر ( برش بتن )

تیغه بتن مسلح بر ( برش بتن مسلح)

تیغه کاتر آسفالت بر بوفالو
دیدن محصولات تیغه بتن مسلح بر (برش بتن مسلح)

سوالاتی که قبل از خرید یا بعد از خرید کاتر آسفالت بر با آنها مواجه می شوید

شما می توانید برای استفاده از پشتیبانی دستگاه با بخش تماس با موتور زرد، درخواست سرویس و نگهداری خود را به ما اعلان نمایید.

کلیه محصولات موتور زرد دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد.

لوازم یدکی کلیه دستگاه های کاتر آسفالت بر ، به صورت اختصاصی توسط موتور زرد تامین می گردد.

کلیه دستگاه هایکاتر آسفالت بر  موتور زرد، با خدمات پس از فروش ارائه می گردند.

موتور زرد قبل از خرید و بعد از خرید همواره همراه شماست

گارانتی موتور زرد

موتور زرد محصولات فروخته شده را 100 درصد گارانتی می کند.

همه محصولات موتور زرد دارای گارانتی بی قید و شرط بوده و در صورتی که مشتری از آن ناراضی باشد، بدون هیچ مشکلی می تواند محصول را عودت نماید.

گارانتی موتورزرد

استفاده از فرصت مشاوره رایگان

شما در فرم مشاوره رایگان می توانید شماره تماس خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در کمتر از یک روز کاری با شما تماس خواهند گرفت و  جهت مشاوره و ارائه اطلاعات کامل هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد.

درخواست مشاوره رایگان

تلفن تماس

021-33923969