مراحل ساخت سینی ماله موتوری

مراحل ساخت سینی ماله موتوری

سینی ماله موتوری چیست؟

سینی ماله موتوری یا سینی ماله پروانه ای که در گروه ماشین آلات ساختمانی قرار دارد در واقع صفحه ای گرد از جنس فلز است که زیر ماله موتوری نصب می شود. از این سینی برای کف سازی انبار، ساختمان، سیلو، سردخانه و چنین مکان هایی استفاده می شود که با آن می توان بتن را  صاف نمود. جنس سینی ها معمولا از آلیاژهای Ck 45 و STW22 و ST52 است.

سینی ماله موتوری

مراحل تولید ساخت سینی ماله موتوری

به طور کلی مراحل ساخت سینی ماله موتوری شامل مراحل زیر می باشد:

  • برش سینی ماله موتوری
  • پرس کاری سینی ماله موتوری
  • جوشکاری سینی ماله موتوری

 

در ادامه به بررسی تمامی مراحل بالا خواهیم پرداخت.

برش سینی ماله موتوری

برای برش سینی ماله موتوری از دستگاه لیزر مخصوصی استفاده می شود که پس از بارگیری با استفاده از این دستگاه، سینی ها را طبق الگوی تعریف شده ای برش می دهند. این دستگاه ها کاملا به شیوه ای علمی و دقیق ورق ها را برش می دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که در برش سینی جنس آن تاثیر بسیار زیادی در روند کار دارد. تمامی محصولات سینی سایت موتور زرد از بهترین ورقه های بازار که ورقه ی فولاد مبارکه است تولید می شوند.

 

در ادامه ویدئویی از مراحل برش ورق در دستگاه برش لیزری را مشاهده خواهیم نمود.

 

پرس کاری سینی ماله موتوری

پس از آنکه سینی برش داده شد آماده برای پرس کاری می شود.

 

جوش کاری سینی ماله موتوری

در بخش جوشکاری قسمت هایی از سینی را که پلیت ها را در آن جوش می دهیم. پلیت قلابی است که روی سینی نصب می شود و برای نگهداری تیغه جهت چرخاندن خود سینی بکار می رود. این پلیت ها باید در زاویه درست جوش بخورند تا به همه ماله های بازار قابل نصب باشند. زاویه مناسب معمولا 90 درجه است.

 

گارانتی موتور زرد

موتور زرد محصولات فروخته شده را 100 درصد گارانتی می کند. همه محصولات موتور زرد دارای گارانتی بی قید و شرط بوده و در صورتی که مشتری از آن ناراضی باشد، بدون هیچ مشکلی می تواند محصول را عودت نماید.

گارانتی موتورزرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *